“Суперечності та перспективи розвитку фінансової системи України”

24.11.2006
Під такою назвою відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 23-24 листопада 2006 року.

Відкрив конференцію Віктор Базилевич, декан економічного факультету доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. Він привітав усіх присутніх з початком роботи конференції і зазначив, що ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Суперечності та перспективи розвитку фінансової системи України” дасть можливість визначити найбільш актуальні, складні, потребуючі наукової уваги питання. У кінці виступу Віктор Дмитрович побажав усім успіхів, процвітання, подальшого зростання і висловив сподівання, що в процесі обговорення учасники конференції знайдуть відповіді на багато питань.

Після пленарного засідання робота конференції продовжилась в 5 секціях:
Теоретичні засади та суперечності функціонування фінансової системи України;
Фінанси підприємницьких структур у забезпеченні економічного зростання;
Податкова політика держави та її вплив на соціально-економічний розвиток України;
Проблеми та перспективи розвитку фінансового ринку В Україні;
Сучасні тенденції розвитку банківської системи України.