Наші срібні рибки на блакитних доріжках ВНЗ Києва

03.04.2017

Басейн  Київського національного університету  будівництва і архітектури 27 березня 2017 року приймав змагання з плавання ХІІІ літньої універсіади м. Києва. Змагалися найсильніші студенти-плавці з тринадцяти  ВНЗ міста. Збірна команда КНУ імені Тараса Шевченка виборола загальнокомандне 2 місце, поступившись лише Національному університету фізичного виховання та спорту України.

Найкращі результати в особистій першості показали майстри спорту України Олександр Карпенко (економічний факультет, 5 курс) та Ілля Підвальний (ФРЕКС, 2 курс).

В естафетному плаванні 4Х50м вільним стилем та комплексній естафеті жіночій квартет у складі Назаренко Валерії (ФІТ, 2 курс), Королінської Анни (ІВТ,1 курс), Вяльцевої Антоніни (фізичний факультет,2 курс) та Костенко Діани (ННЦ «Інститут біології», 1 курс) виборов дві бронзові нагороди.

В чоловічих запливах естафет наша команда в складі Карпенка Олександра (економічний факультет,5 курс), Підвального Іллі (ФРЕКС,2 курс), Косенка Степана (ВІКНУ,3 курс) та Євграфова Павла (ІМВ,2 курс) вибороли дві срібні нагороди.

Попереду ХІІ літня Всеукраїнська Універсіада, що пройде у м. Києві, де будуть виступати і наші студенти!

Вітаємо наших призерів і бажаємо успіхів у студентському спорті!

Кафедра фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу