Проректор В’ячеслав Шамрай зустрівся зі студентами КНУ

31.03.2017

31 березня 2017 року у стінах Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича відбулася зустріч студентів із  проректором з науково-педагогічної роботи (виховна робота) В’ячеславом Шамраєм.

На зустрічі присутні змогли отримати відповіді на низку запитань, що стосувалися обов’язків та прав студентів, зокрема можливостей оскаржити результати іспитів, подати на апеляцію, достроково здати сесію, взяти академічну відпустку, поїхати на стажування і навчаннях в інші вузи України та світу.

Окрім того, студентів цікавила сфера відповідальності проректора та перелік запитань, з якими вони могли би звернутися до нього в майбутньому.

Нагадаємо, що у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка триває цикл відкритих зустрічей проректорів зі студентами. Ще одна зустріч з проректором В’ячеславом Шамраєм пройде 5 квітня о 15:00 в аудиторії 22 Механіко-математичного факультету.

Подія у facebook – https://www.facebook.com/events/1270920209690313/.