Відбулося засідання Стипендіальної комісії

22.03.2017

21 березня відбулося засідання Стипендіальної комісії КНУ. Розглядалося питання «Про розміри стипендіального фонду та ліміти стипендіатів».

Голова стипендіальної комісії ректор Леонід Губерський поінформував членів комісії, що на сьогоднішній день економія стипендіального фонду по університету складає  835 941, 46 грн. в т. ч.:

Він повідомив, що економія стипендіального фонду за січень 2017 року утворилась у зв’язку з тим, що 253 студенти скористалися своїм правом і вибрали соціальну стипендію. Оскільки вони мали право отримувати тільки один вид стипендії, академічну або соціальну, то отримана соціальна стипендія була повернута  в касу університету. Ці кошти можливо використати на призначення академічної стипендії тільки на два місяці – лютий та березень.

Враховуючи те, що загальний ліміт стипендіатів встановлений в граничній величині 45%, пропонується встановити з 01 лютого по 31 березня 2017 року ліміт стипендіатів за особливі успіхи у навчанні у розмірі 18%.

Це надасть можливість додатково, тільки на лютий і березень 2017 року, підвищити стипендію 732 студентам університету.

У квітні 2017 року буде необхідно провести засідання Стипендіальної комісії  для встановлення ліміту стипендіатів за особливі успіхи у навчанні згідно отриманого фінансування.

Голова комісії Леонід Губерський також повідомив, що академічна стипендія призначена:

6156 студентам університету (місячний фонд 7 358 545, 00 грн.) в т. ч.:   5780 студентів  отримують звичайну академічну стипендію ( місячний фонд 6 713 732, 00 грн.).

376 студентів отримують академічну стипендію за особливі успіхи в навчанні, що складає 6% від загальної кількості стипендіатів ( місячний фонд 644 087, 00 грн.).

Директори інститутів та декани факультетів доповіли про загальну кількість призначених стипендій з врахуванням економії стипендіального фонду. Стипендіальна комісія затвердила призначені стипендії з внесеними доповненнями.