Зустріч студентів з бізнес-тренерами компанії "Philip Morris International"

22.03.2017

15 березня 2017 р. за сприяння кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки на економічному факультеті відбулася зустріч студентів з бізнес-тренерами компанії "Philip Morris International" (в межах проекту "INKOMPASS").

Олена Хархан, менеджер з підбору персоналу компанії та Катерина Романенко і Тетяна Томяк, випускники програми "SMART START", виступили з лекцією для студентів напрямів підготовки «Економічна теорія», «Фінанси і кредит», «Облік і аудит», «Економічна кібернетика».

Студентам розповіли про програму стажуваннятанеобхідні професійні навички для стажерів.В ході обговорення учасникивідповіли на запитання студентів про участьу реальних бізнес-проектах та можливості працевлаштування в процесі стажування, закликали до подальших контактів і співпраці.