Новини

Студенти КНУ відзначилися у греко-римській боротьбі

17.03.2017

15 березня 2017 року в Національному університеті фізичного виховання та спорту України відбулася першість м. Києва з греко-римської боротьби серед студентів ВНЗ.

У змаганнях взяли участь студенти Національного університету фізичного виховання та спорту України (НУФВСУ), Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», КНУ  імені Тараса Шевченка, Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП України), Національного університету харчових технологій (НУХТ).

В особистій першості студент 3 курсу економічного факультету КНУ Шаповал Дмитро посів ІІ місце у ваговій категорії до 75 кг., студент історичного факультету 2 курсу Грозний Іван завоював бронзу у ваговій категорії до 130 кг., студент 4 курсу фізичного факультету Малютяк Костянтин виборов ІІІ місце у ваговій категорії до 66 кг.

Вітаємо призерів змагань і бажаємо нових досягнень!