Андрій Білицький – абсолютний чемпіон європейського турніру програмістів

15.03.2017

Випускник, аспірант кафедри алгебри та математичної логіки механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Андрій Білицький став абсолютним чемпіоном на турнірі програмістів, що організувала відома компанія CrossOver.

Андрій показав найкращі результати на всіх етапах змагання і став першим в історії подібних турнірів, хто отримав 100 балів зі 100 можливих.

Змагання Senior Software Architects відбулися у Кліє, Кракові, Львові та ін. Участь у змаганні взяли понад 200 розробників з України, Польщі, Румунії та Росії.

В інтревю виданню Тиждень.UA Андрій розповів, що залишився задоволений результатом чемпіонату, хоча впевнений, що міг би виконати деякі завдання ще краще.

Вітаємо Андрія Білицького з важливим досягненням і бажаємо йому подальших звершень!