III Всеукраїнська науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ФІНАНСОВО-КРЕДИТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» (18 березня 2004 р. у м. Харків)

25.11.2003
18 березня 2004 року у місті Харкові на базі Харківської філії Української академії банківської справи НБУ відбудеться III Всеукраїнська науково-практична конференція

«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ
ФІНАНСОВО-КРЕДИТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ»

Організатори запрошують вчених, економістів, практиків, експертів, бізнесменів взяти участь у конференції

НАПРЯМИ РОБОТИ КОФЕРЕНЦІЇ:
1. Концептуальні питання розвитку банківської системи.
2. Шляхи удосконалення фінансово-економічного механізму управління підприємствами.
3. Інформаційні технології та математичні методи у розв'язанні сучасних фінансово-економічних проблем.
4. Проблеми управління якістю підготовки фахівців з банківської справи.

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
українська, російська, англійська

Конференція буде працювати за наступним графіком роботи:

9.00-10.00 - реєстрація учасників.
10.00-12.00 - пленарне засідання
13.00-16.00 - секційне засідання
16.00-17.00 - заключне пленарне засідання

Для участі необхідно надати заявку (за зразком) до 1 березня 2004 року на адресу оргкомітету.

Організаційний внесок не передбачається. Витрати на харчування, транспорт учасники конференції несуть самостійно. Можливе бронювання місць у готелі за рахунок учасників.

За результатами обговорення кращі доповіді планується безкоштовно надрукувати у Віснику Української академії банківської справи або у Збірнику наукових праць "Проблеми та перспективи розвитку банківської системи України", які є фаховими виданнями.

ВИМОГИ ДО АВТОРСЬКИХ ОРИГІНАЛІВ СТАТЕЙ

Увага! Авторський оригінал статті повинен повністю відповідати вимогам ВАК України, передбаченим Постановою ВАК від 15.01.2003 №7-05/1

1. АВТОРСЬКИЙ ОРИГІНАЛ ПОВИНЕН МІСТИТИ НАСТУПНІ ЕЛЕМЕНТИ (З ДОТРИМАННЯМ ВКАЗАНОЇ ПОСЛІДОВНОСТІ):

– індекс Універсальної десяткової класифікації (УДК);
– відомості про автора (прізвище, ініціали, вчене звання і вчений ступінь, посада, місце роботи, населений пункт);
– стислий заголовок;
– анотацію (мовою якою написано статтю);
– ключові слова;
– текст статті;
– список використаної літератури, складений відповідно до стандартних вимог, і розміщений у кінці статті.
– коротку анотацію (Summary) англійською мовою (не більше 75 слів), в якій розкривається основний зміст статті.

Максимальний обсяг статті - 0,5 авт. аркуша (біля 8 аркушів формату А4, 20 тис. знаків), віддрукованих з однієї сторони стандартних аркушів паперу білого кольору через 1,5 інтервали. Кегль (розмір) шрифту - 14 пт. Параметри сторінки (поля): зверху - 2 см; знизу - 2 см; зліва - 3 см; справа - 2 см. Сторінки обов'язково повинні бути пронумеровані олівцем (у правому верхньому куті).

Автор зобов'язаний ретельно вичитати рукопис і на останній сторінці поставити свій підпис і дату. У випадку, коли авторів декілька, рукопис підписують усі автори.

2. ВИМОГИ ДО ТЕКСТОВОГО ФАЙЛУ

Файл готується за допомогою текстового редактора Word. У файлі не використовуються стилі тексту, сторінки не нумеруються. Слова друкуються без переносів. Допустимі шрифти - Arial або Times New Roman.
Всі нетекстові об'єкти створюються вбудованими засобами Word: формули за допомогою редактора Equation, діаграми та графіки - Graph або Ехсеl, структурні схеми - Organizition Chart тощо. Весь графічний матеріал повинен бути чорно-білого кольору, заповнення виконуються штрихуванням.

3. ДО АВТОРСЬКОГО ОРИГІНАЛУ ДОДАЮТЬСЯ:

– прізвище, ім'я, по батькові авторів (повністю і в алфавітному порядку); відомості про автора: вчений ступінь та вчене звання; повну назву організації, де працює автор; посаду; поштову адресу, номер телефону;

– рецензія за підписом доктора наук відповідного профілю (підпис засвідчується печаткою відділу кадрів). Наявність рецензії обов'язкова.

Відповідальність за науково-методичний рівень статей, обґрунтованість висновків, достовірність фактів несуть автори та рецензент.

Публікація матеріалів здійснюється українською мовою. Редколегія залишає за собою право редагування поданих матеріалів.

Матеріали, які не відповідають встановленим вимогам, або оформлені недбало, редакцією не приймаються.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У РОБОТІ КОНФЕРЕНЦІЇ

Прізвище __________________________________
Ім'я __________________________________
По батькові __________________________________
Науковий
ступінь __________________________________

Посада __________________________________

Організація __________________________________

Поштова адреса ________________________________

Телефон ________________________________
E-mail ________________________________
Назва доповіді ________________________________

Планую виступити(необхідне підкреслити):
• на пленарному засіданні
• на секційному засіданні
(вказати номер секції): 1, 2, 3, 4

Передбачувані дати:
прибуття
вибуття

Необхідність бронювання місць у готелі:
Так Ні

НАША АДРЕСА
61174, м. Харків, пр. Перемоги, 55.
Тел./факс (0572) 38-61-28 (канцелярія)
E-mail:conference@uab.kharkov.com
www.uab.kharkov.com

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ДОВІДОК