Тріумфальний успіх університетських хіміків, фізиків і астрономів

10.03.2017

Маємо приємну нагоду повідомити про світовий науковий успіх наших колег.

8 березня 2017 року в сьомому виданні Предметного рейтингу QS (QS World University Rankings by Subject) Київський національний університет імені Тараса Шевченка представлено у двох з 46 предметних рейтингів серед найкращих університетів світу.

В освітній галузі «Хімія» Університет посів 451-500 місце, у галузі «Фізика і Астрономія» - 351-400.

Для складання предметних рейтингів спеціалістами QS було розглянуто 4438 ВНЗ з усього світу, з яких до рейтингів увійшло лише 1117 університетів.

Ректор університету Леонід Губерський, колеги з усіх інститутів та факультетів КНУ, вся наукова університетська спільнота пишаються видатними здобутками своїх колег, висловлюють свої щирі поздоровлення, зичать усім подальших досягнень на науковій ниві  і щиро переконані, що, натхнений вашим успіхом, наш Університет впевнено здобуватиме нові, все вищі позиції у світових освітянських та наукових рейтингах.