EU Study Days in Ukraine

10.03.2017

Студенти старших курсів і випускники Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошуються до участі у EU Study Days in Ukraine (Школі європейських студій в Україні).

Вісімнадцята сесія Єврошколи відбудеться з 30 березня по 2 квітня 2017 року в Івано-Франківську. EU Study Days in Ukraine є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні і здійснюється Українським освітнім центром реформ.

Освітня ініціатива має на меті:

• дати можливість українським студентам та випускникам університетів дізнатися більше про Європейський Союз і стосунки України з ЄС у сферах політики, економіки, енергетики, візових питань, освіти, прав людини тощо;
  • посприяти спілкуванню молоді з представниками інституцій Євросоюзу, провідними експертами та науковцями;
  • об'єднати активних й освічених однодумців, які підтримують європейську інтеграцію України.

Участь у Школі можуть узяти студенти останніх курсів і випускники українських вишів, які здобули/здобувають освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія.

Відібраним на конкурсній основі учасникам організатори оплачують проїзд, проживання та харчування.

Більше інформації можна дізнатися у координаційної групи проекту:

Еmail: eustudydays@gmail.com, тел. – 097 321 47 30. Контактна особа: Ірина Мовчан, Український освітній центр реформ, imovchan@cure.org.ua.

Студенти КНУ також можуть звернутися до Відділу по роботі зі студентами за телефоном – (044) 239 33 32.