Міністр фінансів України Олександр Данилюк відвідав економічний факультет

07.03.2017

2 березня 2017 року відбулася зустріч міністра фінансів України О. О. Данилюка зі студентами та викладачами економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.

Олександр Данилюк поділився досвідом особистого професійного та кар’єрного зростання. Він закликав студентів докладати максимальних зусиль до отримання якісної освіти, набуття фахової компетентності та творчого розвитку особистості.

Міністр звернув особливу увагу на інновації в управлінні державними фінансами, в питаннях фінансуванні освіти,  зокрема, у системі призначення та виплат стипендій.

Він також наголосив, що майбутнє нашої країни – за талановитою молоддю.

На зустрічі був присутній перший проректор КНУ імені Тараса Шевченка професор О. К. Закусило.

Організувала зустріч кафедра економіки підприємства за підтримки ректорату та декана  професора  В. Д. Базилевича