«OUTLOOK SHOW. Fashion of the Nation»

01.03.2017

28 лютого 2017 року студенти Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка взяли участь у показі національних костюмів світу «OUTLOOK SHOW. Fashion of the Nation».

Захід був організований проектом Outlook, що працює у сфері культурної дипломатії. Співорганізаторами виступили Інститут міжнародних відносин і БО «Фонд розвитку інституту».

Понад 20 посольств надали для показу найкращі зразки традиційних костюмів своїх країн. Гості заходу мали нагоду ознайомитися із різнобарвною палітрою національних костюмів із різних куточків світу, а також вкотре помилуватися унікальністю української традиційної моди.

Під час відкриття заходу глави дипломатичних місій у Києві презентували Вінок дружби – символ єднання культур і націй.

Відео з події тут.