День кар’єри в Інституті журналістики

27.02.2017

1 березня 2017 року о 13:00  в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться ярмарок вакансій «День кар’єри в ІЖ».

Мета заходу – допомогти студентам і випускникам Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які зацікавлені у роботі в медіа, знайти висококваліфіковану роботу, познайомитися із потужними компаніями-роботодавцями, а також забезпечити можливість проходження молодими фахівцями практики і стажування як у вітчизняних компаніях, так і за межами України.

У програмі заходу передбачено:

• ярмарок вакансій;
  • лекції спеціалістів у медіагалузі, PR, рекламі тощо;
  • інтелектуальні конкурси та інтерактиви для студентства.

Участь у ярмарку вакансій візьмуть: 1+1 media, видавництво «Самміт-книга», радіо «Люкс FM», «24 канал», журнал Cosmopolitan, L'oreal Україна, AGAMA Communications, видавничий дім «Бурда-Україна», StarLightMedia, рекламне агентство Young&Rubicam, інформаційне агентство «Укрінформ», видавництво «Наш формат», онлайн-видання Home Ideas Supply, Pay Space magazine, платформа з працевлаштування Lobby X, видавництво «Академвидав», продюсерський центр Vision art, журнал «Мир проектов».