Подяка Ректору від Донецького юридичного інституту МВС України

23.02.2017

Донецький юридичний інститут МВС України й особисто Ректор вишу Єгор Сергійович Назимко висловлюють глибоку вдячність Ректору Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леоніду Васильовичу Губерському за підтримку, порозуміння та дієву допомогу у наданні можливості доценту Донецького юридичного інституту МВС Тимуру Олександровичу Лоскутову захистити на безоплатній основі у спеціалізованій вченій раді Д 26.001.05 Київського національного університету імені Тараса Шевченка дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність на тему «Предмет правового регулювання у кримінальному процесі».