ІII Всеукраїнський конкурс есе англійською мовою з економіки

31.01.2017

КНУ імені Тараса Шевченка запрошує учнів середніх навчальних закладів взяти участь у ІII Всеукраїнському конкурсі есе англійською мовою з економіки на тему: Two innovative ideas to boost economic developmen in my residential community

Учасники конкурсу

Конкурс проводиться серед учнів 10–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України.

Вимоги до робіт

1. Текст есе англійською мовою обсягом не більше 350 слів має бути набраний в межах прямокутного поля на сторінці 3 (шрифт Times New Roman, кегль – 12, міжрядковий інтервал – 1,0, абзацний відступ – 1,25).

2. Есе має бути оригінальною роботою, без цитувань інших авторів, і витримувати електронну перевірку на плагіат.

3. Файл із заповненою анкетою учасника та текстом есе має бути названо із зазначенням міста, номера школи та прізвища учасника (наприклад: Zhytomyr_79_Kovalenko.doc).

4. Для участі у конкурсі автору необхідно попередньо зареєструватись, надіславши файл із зазначенням ПІБ учасника, контактного номеру телефону, міста та назви навчального закладу на адресу оргкомітету конкурсу knu2016@ukr.net до 19 лютого 2017.

5. Файл з анкетою та есе надсилати на адресу оргкомітету конкурсу knu2016@ukr.net не пізніше 23 години 59 хвилин 26 лютого 2017.

6. Переможці конкурсу будуть оголошені 11 березня під час проведення Дня відкритих дверей на економічному факультеті.

Оргкомітет

Кафедра іноземних мов, економічний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, вул. Васильківська, 90-А, кім. 1006, 03022, м. Київ, Україна, тел. +38 (044) 526-39-68.

АНКЕТА УЧАСНИКА КОНКУРСУ

Прізвище, Ім’я

По батькові

Вік