Національно-патріотична підготовка – ефективний елемент виконання завдань

31.01.2017

26 січня 2017 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка представник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України підполковник Євгеній Беляєв провів з особовим складом показове заняття з національно-патріотичної підготовки на тему «Гібридна війна РФ проти України: основні аспекти».

Мета заходу – формування і розвиток у військовослужбовців патріотичних світоглядних установок, ідейних переконань та морально-бойових якостей.

Під час зустрічі офіцер детально проінформував слухачів про етапи ескалації конфлікту на Сході України, кроки, що проводить українська сторона на міжнародній арені стосовно стабілізації ситуації у районі проведення АТО.

Завершився захід конструктивним діалогом про покращення проведення занять з національно-патріотичної підготовки у ВІКНУ.