Студгвардійці КНУ вшанували Героїв Крут

30.01.2017

29 січня 2017 року члени Студгвардії КНУ імені Тараса Шевченка вшанували пам'ять Героїв Крут покладанням квітів до Пам’ятного Хреста оборонцям Української Народної Республіки.

Холодного січневого ранку 1918 року під Крутами відбувся бій між чотирьохтисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова та загоном  київських студентів і бійців вільного козацтва, що налічував близько 400 патріотів. Серед українських добровольців були й студенти Київського Університету Святого Володимира (нині КНУ імені Тараса Шевченка).

Участь студгвардійців у вшануванні пам'яті Героїв Крут засвідчує неперервність бойових традицій, започаткованих кращими представниками студентської молоді Шевченкового університету та безсмертного зв’язку поколінь.

Сергія Янчук,

голова Координаційної ради Студгвардії КНУ