Google Adcamp їде до Києва

25.01.2017

9 лютого 2017 року у Києві відбудеться Google Adcamp.

Захід такого формату дасть студентам можливість більше дізнатися про кар'єру в Google зазирнути за лаштунки корпорації, побудувати свою професійну мережу, отримати нові навички тощо.

Подайте заявку на реєстрацію, якщо ви:

• Зацікавлені та маєте досвід у продажах, клієнтській підтримці, керуванні акаунтом, маркетингу чи консультуванні.
  • Маєте досвід і продемонстрували здатність налаштовувати клієнтську базу й керувати нею.
  • Довели, що можете керувати кількома проектами одночасно, зберігаючи при цьому виняткову увагу до деталей.
  • Ініціативний, незалежний працівник, який демонструє гарні лідерські якості, мотивує інших і чудово працює з людьми.

Підготуйте резюме і заповніть онлайн-заявку. Додайте код заходу 0117UA до заявки, без нього вони НЕ будуть розглянуті. Заявки приймаються до 1 лютого 2017 р.  До 3 лютого вас буде повідомлено, чи обрано вас для участі.

Програма розрахована на студенток останніх курсів та випускниць ВНЗ, а також на жінок, які вирішили змінити кар’єрний напрямок в бік IT та Internet. Двері відкриті також і для хлопців.

Команда Google чекає на вашу заявку!