Найкраще мову гінді знають магістри і студенти ІФ КНУ

16.01.2017

10-го січня, у Всесвітній день мови гінді, відбулося урочисте нагородження переможців олімпіади з мови гінді, що проходила

у грудні 2016 року за сприяння Посольства Індії в Україні.

У ній взяли участь студенти 2-х – 4-х курсів та магістри Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка, а також Київського національного лінгвістичного університету.

Магістри ІФ  Маргарита Ковела і Дмитро Беверакі здобули перемогу, посівши І і ІІ місця. Найкращим знавцем мови гінді серед четвертокурсників визнано нашу Анастасію Вермейчук (І місце).

Третьокурсники ІФ також у числі переможців: Ірина Бобкова (ІІ місце) і Євгенія Шульга (ІІІ місце). Серед студенів 2 курсу друге місце  посіла Ірина Кобеляцька, третє – Наталя Мороз.

Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бгарті вручив студентам-переможцям та викладачам гінді обох університетів похвальні грамоти і грошові винагороди.

Прес-центр Іф