У ВІКНУ розпочалися заходи присвячені 100-річчю Української революції 1917-1921 рр.

16.01.2017

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка стартували заходи присвячені вшануванню 100-річчя подій Української революції 1917-1921 рр.

Згідно з Указом Президента України 2017-й проголошено Роком Української революції 1917-1921 рр. У зв’язку з цим протягом року ВІКНУ проводитиме різноманітні події приурочені Українській революції і вшановуватиме пам’ять борців за незалежність.

За сприяння директора відділу Національного музею історії України «Музей історії української революції 1917-1921 років» Олександра Кучерука курсанти Військового інституту мали можливість ознайомитися із предметами й документами початку ХХ ст., доби УНР, ЗУНР, Української Держави, Директорії УНР, Першого та Другого зимового походів УНР, етапами розвитку державницького руху початку ХХ ст., створення і діяльність Української Центральної Ради, уряду – Генерального Секретаріату, згодом Народних міністерств, Армії УНР. Курсантам була надана змістовна інформація про Українську Державу гетьмана Скоропадського, Акт Злуки, що був ухвалений 22 січня 1919 року українським парламентом – Конгресом трудового народу України. Захват у відвідувачів також викликали реконструйовані військові однострої Армії УНР, Української Галицької Армії, Січових Стрільців.

У холі самого ж навчального закладу відкрито експозицію, присвячену видатному борцю за незалежність України полковнику Євгену Коновальцю.