Вітання ректора із Новим роком і Різдвом Христовим

29.12.2016

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас із прийдешнім Новим 2017 роком та Святом Різдва Христового!

Рік, що минає, був позначений непростими випробуваннями для нашого Університету, як і для всієї держави. Разом з усім українським народом наш колектив гідно пройшов його і з хорошими результатами зустрічає рік новий. Ми маємо успіхи у всіх царинах нашої діяльності: підвищення якості підготовки фахівців і самого освітнього процесу, рівня наукових досліджень – задля того, щоб наші випускники були конкурентоспроможними на ринку праці, а Університет і надалі посідав високі позиції у світових рейтингах, міцно тримав лідерство серед вищих навчальних закладів України. Переконаний, що у 2017 році наш колектив досягне ще більших здобутків. Запорукою цього є високий інтелектуальний потенціал нашого професорсько-викладацького складу та студентства. Ми й надалі робитимемо все можливе, аби університетська родина працювала злагоджено і комфортно, гідно відповідаючи на виклики сьогодення.

У ці радісні дні хочу побажати всім  міцного здоров'я, успіхів у добрих справах, які об'єднують університетську спільноту. Нехай Бог буде прихильним до нас! Родинного благополуччя вам усім і домашнього затишку.

Слава нашому Університету! Слава Україні!

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

З повагою та найкращими побажаннями,

Ректор Леонід Губерський