Виставка робіт дитячих ілюстраторів «Новорічні фантазії»

23.12.2016

Національний музей Тараса Шевченка запрошує 27 грудня о 18:00 на відкриття виставки «Новорічні фантазії».

Відомі українські ілюстратори дитячих книжок – Олена Шикура, Надія Дойчева, Євгенія Васильєва, Юлія Мітченко, Юлія Стахівська, Корнелія Коляджин, Надія Плямко, Женя Миронюк, Світлана Балух, Марта Кошулінська та Тетяна Снежик – представлять відвідувачам різноманітність своїх робіт.

Експозиція пристосована для найменших поціновувачів – ілюстрації-картини розміщені на рівні дитячих очей, книги дозволено погортати й почитати. А дещо можна буде «спробувати на міцність» – скласти пазл із величезної кількості деталей. Також юні відвідувачі візьмуть участь у різдвяних майстер-класах та зіграють у захоплюючу гру-квест, переможці якої отримають святковий приз.

На виставці майстри, які обрали фокус-групою власної творчості саме дітей, поділяться своїми зимовими фантастичними світами та подарують святковий настрій Нового року, Різдва і, звичайно ж, канікул.

Насолодитись казковими ілюстраціями відвідувачі музею можуть до 15 січня 2017 року за адресою: м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 12.

Час роботи: щоденно з 10:00 до 18:00 (вихідний день – понеділок, останній четвер місяця – вхід безкоштовний, остання п’ятниця місяця – санітарний день).

Детальна інформація: 044 234-25-56, shevchenko-museum@ukr.net.