Новий випуск програми «Новини університету Шевченка»

19.12.2016

В онлайн-ефірі СТУДЕНТ-TV з’явився передостанній у цьому році випуск програми «Новини університету Шевченка». Сюжети підготували студенти Інституту журналістики. У студії працювали – Лілія Налягака та Богдан Вербицький.

У цьому випуску йдеться про такі теми:

• «Ті, що вражають» – на сцені Червоного корпусу. Ковток сили і натхнення від кумирів.
  • Конкуренти, випробування та рейтинги. Підсумки вступної кампанії 2016 напередодні першої сесії вчорашніх абітурієнтів.
  • Курси європеїзації: досвід кафедри Жана Моне в Інституті міжнародних відносин.
  • Давід Сакварелідзе – гість політичних дебатів у Інституті журналістики.
  • Таємничі образи від Христини Кириліної. Художня виставка в університетському холі на Мельникова.
  • Концерт до дня Збройних Сил України у Мистецькому салоні.
  • Баталії конкурсу «Міс Військовий Інститут»:  хто здобув корону?

Переглянути випуск можна за – посиланням, а також на Campus Radio – campusradio.univ.kiev.ua