День відкритих дверей у Військовому інституті

19.12.2016

17 грудня 2016 року у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся День відкритих дверей.

Майбутнім абітурієнтам розповіли про славетну історію вишу, його структуру, навчальні програми та міжнародний досвід, особливості вступної кампанії у 2017 році.

Охочі вступити до Військового інституту матимуть можливість обрати один із восьми напрямів навчання, серед яких: переклад, психологія, політологія, міжнародна інформація, журналістика, правознавство, фінанси і кредит, геоінформаційні системи і технології.

Заступник начальника Військового інституту по роботі з особовим складом полковник Віктор Уліч зазначив, що базову фундаментальну підготовку майбутні офіцери проходять в інститутах і на факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Варіативну складову та військові спеціальності – у Військовому інституті. У своєму виступі полковник також наголосив, що навчальні програми спрямовані на глибоке засвоєння як теоретичної, так і практичної частини. Кожного року на базах військових частин поглиблюється військова підготовка та практика курсантів із врахуванням досвіду АТО.

Начальник навчального відділу полковник Олександр Корчак проінформував присутніх про те, що прийом документів до Інституту триватиме до липня 2017 року. Після чого на абітурієнтів чекатимуть фахові випробування, зокрема, оцінка рівня фізичної підготовленості, психологічний відбір, медичне обстеження.