Стратегічна сесія «Нарощування експертного потенціалу для реформи децентралізації влади»

09.12.2016

14 грудня 2016 року пройде стратегічна сесія «Нарощування експертного потенціалу для реформи децентралізації влади». Подія втілюється у рамках програми «Підтримка розвитку міст» і організований Товариством дослідників України спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Захід стане платформою для конструктивних дискусій, шляхом яких будуть визначені основні проблеми для ефективної реалізації реформи з децентралізації влади в Україні. Учасники стратегічної сесії спробують охарактеризувати спільні зусилля у вирішенні актуальних проблем щодо передачі владних повноважень і відповідальності за прийняття рішень на місцях.

Стратегічна сесія охоплює три тематичні блоки:

• методика формування об’єднаних територіальних громад;
  • успіхи та труднощі реалізації реформи децентралізації;
  • бачення майбутнього реформи.

Участь у заході візьмуть представники громадянського суспільства, органів місцевого управління, місцевих громад, молодь, а також експерти з територіальної організації влади в Україні.

Початок реєстрації учасників о 14:30, робота першого блоку розпочнеться о 15:00, другого – о 17:10, третього – о 18:30.

Чекаємо в аудиторії 204 Головного навчального корпусу КНУ.