На полях Спартакіади КНУ

09.12.2016

Підсумки змагань з важкої атлетики

7-8 грудня в Навчально-спортивному комплексі університету тривали змагання з важкої атлетики. Юнаки змагалися в двох вправах  поштовх та ривок.

Призові місця серед факультетів у групах розподілилися так:

перша група – економічний факультет(1 місце), юридичний факультет (ІІ місце), ННЦ «Інститут біології» (ІІІ місце);

друга група – ІВТ (І місце), «Інститут філології» (ІІ місце), хімічний факультет (ІІІ місце);

третя група – факультет психології (І місце), факультет соціології (ІІ місце), ФІТ (ІІІ місце).

Найкращим у ваговій категорії до 85 кг став студент факультету комп’ютерних наук та кібернетики Шершньов Євгеній.

У ваговій категорії до 94 кг кращі результати показали студент економічного факультету Коровко Олег (серед студентів першої групи факультетів) і студент факультету психології Артеменко Кирило (серед студентів третьої групи факультетів).

Вітаємо призерів змагань і бажаємо всім міцного здоров’я!

Гімнастичне триборство

5-6 грудня відбулися змагання Спартакіади КНУ імені Тараса Шевченка з гімнастичного триборства. Змагання складалися з трьох вправ: підтягування на перекладині, віджимання на брусах і підйом переворотом на перекладині.

Підсумки змагань виглядають таким чином:

перша група – економічний факультет (І місце), юридичний факультет (ІІ місце), ННЦ «Інститут біології» (ІІІ місце);

друга група – «Інститут філології» (І місце),ІВТ (ІІ місце), ФРЕКС (ІІІ місце); третя група – ФІТ (І місце), історичний факультет (ІІ місце), факультет соціології (ІІІ місце).

Кращий результат в першій групі факультетів у студента юридичного факультету Віктора Черненка (107 балів),

кращим в другій групі став студент ІІІ курсу «Інституту філології» Вадим Бондар (89 балів),

найбільше балів в третій групі набрав студент факультету соціології  Юськів Павло (95 балів).

Абсолютними рекордсменами у кожній вправі стали: Стамбул Микита (екон.ф-т) – підтягування на перекладині, Панчишко Антон (ФІТ) – віджимання на брусах, Черненко Віктор (юрид.ф-т) – підйом переворотом.

Вітаємо! Так тримати!

Кафедра фізичного виховання та спорту КНУ