Публічна дискусія «Дороговкази свободи»

05.12.2016

Чеський інститут CEVRO спільно з Центром досліджень визвольного руху та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка за підтримки National Endowment for Democracy запрошують взяти участь у публічній дискусії про значення політики нацпам'яті для демократії «Дороговкази свободи».

Дискусія пройде в рамках міжнародної конференції з обміну досвідом між українськими, польськими та чеськими експертами у питань політики національної пам’яті.

У зустрічі візьмуть участь: Павло Жачек, колишній директор Інституту з вивчення тоталітарних режимів, Прага; Андрій Когут, директор архіву Служби безпеки України, Київ; Володимир, проректор КНУ імені Тараса Шевченка; Томас Гійо, член Ради при Естонського інституту національної пам'яті, Таллінн; Францішек Домбровскі, Головний спеціаліст в Інституті національної пам'яті і викладач Академії Warfare, Варшава; Ігор Кулик, начальник відділу, Український Інститут національної пам'яті, Київ; Олена Халімон, консультантка Українського інституту національної пам’яті, Київ.

Чекаємо на вас 7 грудня о 17:00 в залі Вченої ради Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка. (вул. Володимирська 60).

Для участі у дискусії необхідна реєстрація.