Новини

Спортивні досягнення студентів КНУ

29.11.2016

З 24 по 27 листопада в Запоріжжі проходив Фінал Кубка України зі спортивної аеробіки.

У змаганнях взяла участь  збірна команда міста Києва, до складу якої ввійшли студент КНУ імені Тараса Шевченка Всеволод Курочкин (ННЦ «Інститут біології»), який посів третє місце в індивідуальних виступах серед чоловіків, а також викладач кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу КНУ імені Тараса Шевченка Максим Бубен. Разом з Альоною Федосенко вони стали переможцями в парних виступах.

У загальному заліку збірна команда Києва посіла друге місце, пропустивши вперед збірну команду Запоріжжя, але залишила позаду команди десяти областей України.

Протягом двох днів, 26 та 27 листопада, в місті Харкові проходив VІ чемпіонат України з армспорту серед студентів вищих навчальних закладів.

Студент нашого університету Олександр Македонський (економічний ф-т) у ваговій категорії до 65 кг завоював СРІБНУ нагороду у змаганнях лівою рукою. А у змаганнях правою рукою став ПЕРЕМОЖЦЕМ!

Вітаємо нашого спортсмена, який захищає честь нашого університету на всеукраїнському рівні і бажаємо нових перемог!