24.11.2016

З нагоди церемонії нагородження міжнародної медіа-премії ADAMI за культурне різноманіття у Східній Європі у Київському національному університеті  імені Тараса Шевченка відбудеться панельна дискусія «Свобода медіа та культурна різноманітність на ТБ та в Інтернеті: перманентна боротьба?» за участі представниці ОБСЄ зі свободи слова Дуні Міятовіч, редакторки телеканалу ARTE Каролін Олів’єр та журналіста  Юрія Макарова.

Час проведення: 25 листопада, 11:00–12:30.

Місце проведення: КНУ імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська 60, аудиторія 329.

Мова заходу: англійська, з синхронним перекладом.

Adami Media Prize – це конкурс аудіовізуальних медіа, створений для відзначення журналістів, мовників і кінематографістів країн Східного партнерства, які висвітлюють етнічне, релігійне та культурне розмаїття свого регіону. Міжнародне журі присудить нагороди у шести категоріях, які охоплюють телебачення, веб-сайти та кіно.

Премія Adami Media Prize  проводиться за ініціативи німецької некомерційної організації Forschungsgruppe Modellprojekte e.V. та спрямована на підвищення взаєморозуміння між людьми різних культур, релігій чи національностей.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у дискусії. Реєстрація за посиланням