Круглий стіл «Нереалізований потенціал України у протидії російській агресії. Формування нових механізмів інформаційної активності»

21.11.2016

Об’єднання «Бастіон» та Київський національний університет імені Тараса Шевченка проводять круглий стіл «Нереалізований потенціал України у протидії російській агресії. Формування нових механізмів інформаційної активності».

Формат: круглий стіл для фахової аудиторії.

Спікери: Дмитро Тимчук, Народний депутат України, керівник проекту «Інформаційний спротив»; Михайло Самусь, Заступник директора Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння; Дмитро Золотухін, Радник міністра інформаційної політики, експерт з питань конкурентної розвідки, інформаційно-аналітичного забезпечення; Євген Магда, доцент Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ КПІ імені Сікорського; Сергій Даниленко, завідувач кафедри міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій Інституту міжнародних відносин.

Модератори круглого столуВалентин Бадрак, Директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР); Олена Добржанська, Директор центру комунікацій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Учасники: співробітники Центру інформації та документації НАТО в Україні, Міністерства оборони України, Міністерства інформаційної політики, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння, політологи, спеціалісти у сфері інформаційно-психологічних операцій,  представники Об’єднання «Бастіон», засобів масової інформації й комунікації.

Питання, що обговорюватимуться:

• інформація як ресурс силового протиборства в сучасному світі;
  • забезпечення ефективних стратегічних комунікації в умовах гібридної війни;
  • формування нових механізмів інформаційної активності та можливості їх практичного впровадження;
  • пошук ефективного алгоритму взаємодії між державними структурами, громадськими організаціями, приватними компаніями, населенням та міжнародними інституціями за умов гібридної війни.

Місце проведення: Україна, Київ, Червоний корпус КНУ,

вул. Володимирська, 60, ауд. 202.

Коли: 23 листопада 2016 року, початок 13:00.

Контаки організаційного комітету:

тел. (044) 239-34-60,

e-mail: stratcomknu@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/stratcomknu/

Акредитація журналістів:

Центр комунікацій КНУ,

вул. Володимирська, 60, кім. 224.

тел. (044) 239-34-60, e-mail  stratcom@univ.kiev.ua