В МОН відбувся семінар проектів TEMPUS

18.11.2016

17 листопада 2016 р. у Міністерств і освіти і науки України відбувся  семінар Структурних проектів Tempus.

На семінарі співробітник Інституту високих технологій КНУ імені Тараса Шевченка Богдан Сусь представив результати виконання проекту  «Мережа для розвитку безперервного навчання у Вірменії, Грузії та України (LeAGUe)» на інституційному та національному рівнях.

Діяльність у рамках проекту передбачає співпрацю з університетами та  навчальними закладами на національному рівні. Особлива увага звертається на розробку программ навчання протягом усього життя, для підвищення кваліфікації, перекваліфікації, рівнязнань і навичок випускників вищих навчальних закладів.

Загальною метою є поліпшення стану безробіття і відсутності інновацій у зв'язку з розривом між потребами ринку праці і навичками спеціалістів.

В Україні проект виконується спільно з Харківським національним університетом радіоелектроніки, Національним технічним університетом України “КПІ” імені Сікорського, Одеським національним політехнічним університетом.

за посиланням http://tempusleague.eu/