Молодих учених об’єднує наука

17.11.2016

У рамках Фестивалю інновацій Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочала роботу ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень».

Заснований Радою молодих вчених Університету та приурочений до Всесвітнього дня науки в ім’я миру й розвитку, цьогорічний форум зібрав талановиту молодь, аби об’єднати зусилля вчених із різних галузей задля розв’язання актуальних завдань сьогодення.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся Віктор Мартинюк, проректор із наукової роботи, який побажав усім міждисциплінарникам творчості, свіжих ідей і нових контактів. В’ячеслав Шамрай, проректор із науково-педагогічної роботи, наголосив на актуальності об’єднання наукових зусиль, побажавши молодим ученим плідної роботи. Ганна Толстанова, голова Ради молодих вчених Університету, зробила короткий екскурс до витоків зародження конференції, що, за її словами, постала на ідеї об’єднання різних команд нашого університету із залученням іменитих спікерів, а потім надала слово цьогорічним гостям конференції:

Тимофію Милованову, Почесному Президентові Київської школи економіки, професору економіки в Піттсбурзькому університеті, членові Ради НБУ, який свою доповідь присвятив шляхам подолання knowledge-practice gap у міждисциплінарних дослідженнях;

Яніні Пруденко, куратору Відкритого архіву українського медіаарту, яка зацікавила учасників доповіддю з теми «Мімезис в епоху вологих технологій».

Після пленарних лекцій учасники перейшли до секційного обговорення, присвяченого таким актуальним питанням:

збереження ідентичності українця в умовах євроінтеграції (модератори Ірина Сахарук і Володимир Тесленко);

новітні матеріали для потреб суспільства (модератори Вікторія Москвіна й Тимофій Ніколаєнко).

Завтра о 14 годині конференція продовжить роботу у 204 аудиторії головного корпусу Університету. На учасників чекають цікаві пленарні доповіді й насичена секційна частина, що стосуватиметься питань штучного інтелекту й прав людини та раціонального природокористування.

Організаційний комітет запрошує до участі всіх, кого цікавить обмін досвідом між ученими різних галузей задля розв’язання актуальних проблем сучасної науки, хто прагне пізнати переваги міждисциплінарних студій, кому важливо налагодити контакти з молодими вченими для проведення подальших досліджень.