Фестиваль інновацій у КНУ

15.11.2016

Із 16 по 18 листопада 2016 року відбудеться Фестиваль інновацій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Мета заходу – допомогти креативним студентам, аспірантам, докторантам і визнаним ученим реалізувати свої ідеї та задуми, залучити інвесторів, обмінятися досвідом із колегами, експертами та розробити механізми втілення майбутніх проектів.

Запрошені гості Фестивалю: екс-президент України Леонід Кучма, заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, голова Національної науково-технологічної асоціації України Віктор Івченко, член Ради НБУ Тимофій Мілованов, а також представники венчурних фондів, компаній та організацій, які підтримують інновації.

Партнери заходу: Національна науково-технологічна асоціація України, Фонд науково-технічного розвитку імені Академіка В. С. Михайлевича, Агенція «Національного розвитку та інновацій» NDI Foundation, Венчурна компанія Horizon Capital, Компанія Noosphere, Українська мережа бізнес-ангелів UAANGEL, Компанія «Impression Electronics», Асоціація «Ліга машинобудівників та роботодавців України «УКРМАШБУД», Компанія Startup.Network, Компанія Microsoft, Технологічний холдинг T-shaped Technologies, Німецька торгово-промислова палата, Світовий банк (технічна місія з підтримки інновацій), Центр антикризових ініціатив, Київська міська державна адміністрація.

План заходів:.

16 листопадаМіжнародний форум «Інтелектуальна власність та інновації».

Час та місце проведення 9:30-18:00, аудиторія 329 Головного корпусу Університету, Київ, вул. Володимирська, 60.

17 листопада Конкурс інноваційних проектів..

Час та місце проведення 10:00-18:00, аудиторія 329 Головного корпусу Університету, Київ, вул. Володимирська, 60.

III Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень».

Час та місце проведення 13:40-18:00, аудиторія 204 Головного корпусу Університету, Київ, вул. Володимирська, 60.

18 листопада – Конкурс стартап-проектів.

Час та місце проведення 10:00-18:00, аудиторія 31 Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича, Київ, вул. Володимирська, 58.

Час та місце проведення 14:00-18:00, аудиторія 204 Головного корпусу Університету, Київ, вул. Володимирська, 60.

Детальніше про спікерів та програму Фестивалю за посиланням.

Організатори: Науковий парк «Київський Університет імені Тараса Шевченка», Віталій Чернюк, (044) 2393468, e-mail: spark_corporation@ukr.net

Акредитація ЗМІ: Центр комунікацій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (044) 2393460, e-mail: stratcom@univ.kiev.ua

knu.ua/content/upload/2016/214458983.pdf