У КНУ перевірили кров на цукор

14.11.2016

Сьогодні Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом.

Вперше Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом був проведений IDF (Міжнародною діабетичною федерацією) і ВООЗ (Всесвітньою організацією охорони здоров'я) 14 листопада 1991 року для координації боротьби з цукровим діабетом у всьому світі.

Поширеність захворювання цукровим діабетом зростає. Нагадати про цей невтішний факт вирішив соціальний департамент Студентського парламенту КНУ імені Тараса Шевченка, організувавши  акцію «Перевір кров на цукор, проконсультуйся з лікарем».

14 листопада в Головному навчальному корпусі (ауд.166) студенти та співробітники університету мали унікальну можливість зробити скринінг крові на цукор та отримати консультацію лікаря.

Тих, хто сьогодні  не встиг перевірити кров на цукор інформуємо, що це можна зробити 15 листопада о 13:30 в аудиторії 22 механіко-математичного факультету КНУ.

І пам’ятайте, щоб бути здоровим потрібно піклуватися про своє здоров'я!

Фото Тетяни Воротняк