Перевір кров на цукор

11.11.2016

14 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом — це день, який нагадує всьому прогресивному людству про те, що поширеність захворювання невпинно зростає.

Вперше Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом був проведений IDF (Міжнародною діабетичною федерацією) і ВООЗ (Всесвітньою організацією охорони здоров'я) 14 листопада 1991 року для координації боротьби з цукровим діабетом у всьому світі.

Цього року маємо унікальну можливість проконсультуватися з лікарем та зробити скринінг крові на цукор у стінах КНУ імені Тараса Шевченка. Приходьте 14 листопада о 14:00 в аудиторію 166 Червоного корпусу або 15 листопада о 13:30 в аудиторію 22 механіко-математичного факультету та попіклуйтеся про своє здоров'я!