Науково-практична конференція в Інституті післядипломної освіти

01.11.2016

18 листопада 2016 року о 10:00 в Інституті післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка відбудеться Науково-практична конференція «Концепція змішаного навчання (Blended Learning) іноземних мов з використанням онлайн платформи «LingvaSkills» для фахівців з мовної підготовки ВНЗ.

Мета конференції: осмислення та реалізація концепції змішаного навчання (Blended Learning) з використанням онлайн платформи «LingvaSkills» у методичному та організаційному забезпеченні практики викладання англійської мови.

У програмі передбачається презентація платформи «LingvaSkills», виступи методологів, презентація кращих світових практик вивчення англійської мови завдяки технології змішаного навчання, обговорення в інтерактивному форматі.
Детальна програма буде надана пізніше.

Організатори: Міністерство освіти та науки України, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Соціальний проект вивчення англійської мови «LingvaSkills» (www.lingva.ua), соціальний проект «Академія навичок», (www.skillsacademy.com.ua), Асоціація інноваційної та цифрової освіти.

До участі запрошуємо викладачів англійської мови, освітян,  науковців, молодих вчених та новаторів освіти!

Участь у конференції безкоштовна.

Проїзд, проживання та харчування  за рахунок учасників заходу.

Попередня реєстрація обов’язкова: goo.gl/SzG2mL

Додаткова інформація за телефоном: (044) 521-33-27.