Творча зустріч із Мирославом Дочинцем

24.10.2016

Творча зустріч із Мирославом Дочинцем, українським письменником, журналістом, членом Асоціації українських письменників, Лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка 2014 року за романи «Криничар. Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії» та «Горянин. Води Господніх русел».

Зустріч Мирослава Дочинця із читачами передбачає виступ письменника, презентацію роману «Мафтей» (2016 р.), відповіді на запитання читачів і преси, автограф-сесію.

Мирослав Дочинець – автор близько 20 книг, які стали народними бестселерами, один із найпопулярніших українських письменників, твори якого перекладено різними мовами світу – російською, угорською, словацькою, румунською, польською, французькою, англійською та навіть японською. Проза майстра слова сповнена життєвої мудрості та знань про світ, людину, природу.

Усі охочі зможуть придбати книги автора.

Організатори зустрічі: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут філології.

Час та місце проведення: 25 жовтня о 13.00 в Інституті філології (бульвар Тараса Шевченка, 14, номер аудиторії буде вказано при вході).

Реєстрація за посиланням:

Контакти: