Вітаємо іспанців з національним святом!

12.10.2016

12 жовтня Іспанія традиційно відзначає День іспанської нації.

З цієї нагоди у посольстві Іспанії в Україні влаштували прийом. В урочистстях взяв участь проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) КНУ імені Тараса Шевченка Петро Бех. Він від імені університетського  колективу привітав Надзвичайного і повноважного посла Іспанії в Україні пана Херардо Бугайо Оттоне з цією подією та побажав миру і процвітання іспанському народу.

На прийомі також були присутні викладачі університету. Відбулися цікаві зустрічі і розмови з послами Португалії, Південної Кореї, Туркменістану, Туреччини та інших країн.

КНУ імені Тараса Шевченка тісно співпрацює з посольством Іспанії в Україні, саме за підтримки пана Херардо Бугайо Оттоне університет відвідав Нобелівський лауреат, знаменитий письменник Маріо Варгас Льоса.