Технології майбутнього народжуються сьогодні

11.10.2016

8 жовтня 2016 року в КНУ імені Тараса Шевченка розпочала роботу міжнародна школа-конференція з проблем нанонауки та квантового транспорту nanoQT-2016.

Конференція організована на базі кафедри теоретичних основ високих технологій Інституту високих технологій КНУ, за підтримки міждисциплінарного центру з вивчення спінових явищ (SPICE) університету Майнца. Завдяки зусиллям ініціаторів проведення конференції, професора Каліфорнійського університету в Лос-Анжелесі Ярослава Церковняка (колишнього студента фізичного факультету КНУ), професора Масачусетського технологічного інституту Леоніда Левітова та професора Інституту високих технологій КНУ Олексія Колежука, в якості запрошених доповідачів виступить більше двадцяти видатних дослідників з провідних університетів Європи, США, Канади, Японії, Сингапуру, Гонконгу.

Серед 120 учасників конференції  - керівники провідних дослідницьких груп світу в таких галузях, як спінтроніка, квантові обчислення, новітні матеріали, троє членів новоствореного Ідентифікаційного Комітету України з питань науки, велика кількість молодих дослідників.

Конференція продовжить свою роботу до п'ятниці 14 жовтня. Засідання відбуваються в актовій залі Інституту післядипломної освіти за адресою вул. Васильківська, 36. Вхід вільний.

Інститут високих технологій