Арт-фестиваль «Я-Першокурсник!»

07.10.2016

Нещодавно на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся арт-фестиваль «Я-Першокурсник!».

Молоде покоління економічного факультету долучилося до багаторічної традиції Університету. Студенти всіх освітніх програм проявили креативність, винахідливість,  дружність та цілеспрямованість,  щоб фестиваль став гарним початком їх творчого шляху на факультеті.

Учасники змогли показати свою індивідуальність, але водночас і єдність у виступах.

Номери були представлені різноманітними талантами студентів 1 курсу. Вишуканості святу надавала жива музика, народні танці та вірші українських поетів. Завершальною нотою фестивалю стала пісня «Ура! Ми в Університеті!».

Переможцями цьогорічного Арт-фестивалю стали:

І місце – Група 1 курсу освітньої програми «Економічна кібернетика»

ІІ місце – Група 1 курсу освітньої програми «Менеджмент організацій»

(2 група)

ІІІ місце – Група 1 курсу освітньої програми «Фінанси і кредит» (2 група)

Вітаємо переможців!