Заняття з бойової підготовки зі студентами запасу в активній фазі

11.08.2016

На польових заняттях з тактичної підготовки студенти відпрацьовували підготовку та ведення загальновійськового бою, тактику дій підрозділів Сухопутних військ, здійснювались необхідні розрахунки для обґрунтування кількісно-якісних показників прийняття рішення та постановки бойових завдань підлеглим на посадах командира механізованого взводу, роти, батальйону.

«В ході навчальних занять здійснювалося  виконання практичних вправ і тактичних нормативів у поєднанні з застосуванням методик психологічної підготовки та первинної медичної допомоги, подолання страху, невпевненості, посттравматичних стресових розладів  та  навичок рятування поранених на полі бою і  користування  індивідуальною медичною аптечкою», — ділиться своїми враженнями студентка Вікторія Запорожець.