СТУДЕНТАМИ КНУ СТАЮТЬ НАЙКРАЩІ. У пошуках нових горизонтів

08.08.2016

Університет стане альма-матір’ю для двох призерів 57 Міжнародної учнівської олімпіади з математики, що відбулася цьогоріч у Гонконзі (Китай). Денис Пушкін (випускник столичного ліцею «Наукова зміна») привіз звідти срібну медаль, а Ярослав Ківва (випускник Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер») – бронзову. Юні математики – вже новоспечені студенти Факультету кібернетики КНУ.

На думку Дениса, на олімпіадах завжди так чи інакше значну роль відіграє випадок. Але в першу чергу на результати вливає внутрішнє бажання перемогти та ті знання, якими володіє учасник.

З іншого боку, хлопці розуміють, що шкільна математика суттєво відрізняється від вищої. Саме за новими знаннями Денис та Ярослав і прийшли в Університет, який дає прекрасні можливості знайти себе. Поки що хлопці не визначилися остаточно, чим би хотіли займатися, але сподіваються, що обраний виш відкриє для них нові незнані горизонти і багато корисних та цікавих знайомств.

Ольга Семиляк,

Центр Комунікацій