Полігон – школа бойової майстерності захисника

03.08.2016

Інтенсивно триває навчальний збір зі студентами факультету військової підготовки ВІКНУ за програмою підготовки офіцерів запасу.

Майбутні офіцери картографічної служби під керівництвом полковника запасу Сергія Сівкова виїхали для проведення практичної складової навчального збору до міста Шепетівка. Військовозобов’язані перевірятимуть отримані теоретичні знання на практиці.

Отримані навички допоможуть краще оволодіти спеціальністю та є необхідними для подальшої служби, – зазначив керівник практики.

Студенти гуманітарних спеціальностей відшліфовують свою бойову майстерність на 33-му полігоні 169 навчального центру смт. Десна. Першим виконував вправи початкових стрільб з АК-74 особовий склад роти підполковника Андрія Гальчуса.

У ході практичних занять із вогневої підготовки під керівництвом начальника факультету військової підготовки полковника Віктора Добровольського вдалося успішно провести усі організаційнізаходи та досягти злагодженості підрозділів, що в результаті привело до високих результатів. Завдяки умілому керівництву навчально-виховним процесом досвідчених військових педагогів кафедри тактики та загальновійськової підготовки полковників запасу Олексія Дем’янюка, Михайла Сівоздрава, Володимира Хабрована, Віталія Чекменьова більше 80 % студентів отримали відмінні й добрі оцінки. Кращі результати показали Ю. Євланов, О. Лесенко, Р. Несен, М. Слободян.

Зазначимо, що більшість студентів зараз перебувають на навчальних полігонах та центрах Збройних Сил України.