Почесну грамоту КНУ вручено раднику болгарського Посольства

11.07.2016

30 червня 2016 року в Залі прийому офіційних делегацій Червоного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка відбулося урочисте вручення Почесної грамоти Університету Раднику Посольства Республіки Болгарія Петару Танєву. Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) Петро Бех відзначив великий особистий внесок пана П. Танєва у зміцнення українсько-болгарських освітніх, наукових та культурних зв'язків, активну працю зі створення в КНУ імені Тараса Шевченка Центру болгарської мови, літератури, історії та культури і забезпечення його діяльності. П.О. Бех подякував пану П. Танєву за співпрацю з Університетом, побажав великих успіхів у подальшій діяльності й висловив сподівання на продовження співпраці. Проректор підкреслив, що вручення Почесної грамоти відбувається в особливий день – у день офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Болгарії. П. Танєв подякував керівництву Університету за відзнаку і запевнив, що Посольство Республіки Болгарія і надалі підтримуватиме на високому рівні зв'язки з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, зокрема з Центром болгарської мови, літератури, історії та культури для зміцнення дружніх стосунків українського та болгарського народів.