Moot Court з державного та конституційного права

09.06.2016
8 червня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка розпочався підготовчий етап першого в Україні міжнародного німецькомовного Moot Court з державного та конституційного права.

Організатором виступив Центр німецького права КНУ в рамках проекту «Підтримка демократії в Україні», що фінансується за рахунок коштів DAAD. Захід проводиться під керівництвом українських та німецьких викладачів на базі КНУ імені Тараса Шевченка та Університету імені Генріха Гейне м. Дюссельдорф.

Протягом першого етапу з 8 по 10 червня студенти будуть відвідувати заняття з методики розв’язання казусів та практичної аргументації. Далі – два місяці підготовки до складання письмового іспиту, що визначить 8 студентів, які поїдуть до Дюссельдорфу брати участь у практичній частині проекту, що відбудеться з 19 по 24 вересня.