Виставка "Природна краса"

01.06.2006

Шановні друзі!

З 6 по 30 червня 2006 року в галереї “Університет” головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходитиме виставка Ганни Музичук „Природна краса”. На виставці представлені живописні та графічні твори в стилі нової хвилі романтизму, яка притаманна останнім світовим тенденціям. Натхнення художниці втілюється в двох напрямках: античному та арт-флор.
Роботи Ганни Музичук вражають своєю життєвістю і виразністю. Художниця сповнена щирого оптимізму, який знаходить своє відображення на полотні. Вона зображує те прекрасне, що бачить у світі: красу природи, людини, українських традицій. Причиною створення цієї виставки стало бажання поділитися своїм щастям, позитивними емоціями, життєрадісністю.

Вернісаж відбудеться 9 червня 2006 року о 17:30 за адресою: вул. Володимирська, 60, червоний корпус університету, 3-й поверх (біля актової зали).

Запрошуємо всіх бажаючих!