Ребрендинг Українського Війська

31.05.2016
На базі Військового інституту Київського університету 24 травня в рамках комплексних заходів щодо зміни бренду (ребрендингу) зовнішнього вигляду військовослужбовців Збройних Сил України відбулася презентація проекту "Знаки розрізнення, повсякденна, парадно-вихідна та парадна форма одягу військовослужбовців Збройних Сил України".

У заході брали участь представники військових підрозділів, офіцери курсанти та журналісти. Модераторами зустрічі стали – відомий український журналіст Віталій Гайдукевич, історик Василь Павлов та геральдист Олекса Руденко.

У ході зустрічі учасники обговорили питання щодо нової концепції однострою та зовнішнього вигляду військовослужбовців. Крім того, були обґрунтовані причини та наслідки запровадження окремих елементів нової військової форми одягу в контексті вітчизняної військової історії, сучасних викликів і завдань Збройних Сил України.

"Мета нашого заходу – показати, що через зміну зовнішнього вигляду українського військовослужбовця з часом ми змінимо і внутрішнє наповнення, сприятимемо глибшому вивченню нашої історії, наших героїв", – зауважив один із розробників, журналіст Віталій Гайдукевич.