Університет та науковці отримали нагороди до Дня науки

24.05.2016
У Міністерстві освіти і науки України 20 травня цього року відбулось урочисте засідання до Дня науки за участю міністра Лілії Гриневич, а також Віце-прем’єр-міністра Вячеслава Кириленка, заступника міністра Максима Стріхи, першого заступника голови Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти Олександра Співаковського. На заході також були присутні, керівництво Національної та галузевих академій наук України, керівники вищих навчальних закладів, наукових установ, представники дипломатичного корпусу, міжнародних організацій та корпорацій, зокрема старший віце-президент компанії «Ельзевір» з урядових питань Мішель Колман.

Під час заходу відбулось вручення державних нагород з приводу Дня науки та премії Скопус Евордс Україна.

Державні звання «Заслужений діяч науки і техніки України» отримали провідні науковці університету: Григорук Валерій Іванович — завідувач кафедри, доктор фізико-математичних наук, професор, Комаров Ігор Володимирович — завідувач кафедри Інституту високих технологій, доктор хімічних наук, професор і Скришевський Валерій Антонович — завідувач кафедри Інституту високих технологій, доктор фізико-математичних наук, професор.

Проректор з наукової роботи Мартинюк Віктор Семенович, від імені Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримав премію Скопус Евордс Україна у номінації „Найкраща наукова установа”.

Михайлюк Павло Костянтинович, кандидат хімічних наук, старший науковий співробітник отримав премію у номінації «Найкращий молодий учений».