Першість міста Києва з естафетного бігу

19.05.2016
Першість міста Києва з естафетного бігу в рамках ІV студентських спортивних ігор проходила 17 травня на стадіоні спорткомплексу Університету.

У змаганнях взяли участь дев'ять ВНЗ, у тому числі профільний Університет фізичного виховання та спорту. Комбінована естафета складалася із шести змішаних етапів: три дівочі і три юнацькі.

Незважаючи на прохолодну дощову погоду, змагання пройшли в напруженій емоційній боротьбі. Перші два місця вибороли команди Університету фізичного виховання та спорту. Третє місце серед ВНЗ виборов наш КНУ імені Тараса Шевченка.

Естафетне свято, всупереч примхам погоди, вдалося. Такі змагання у Києві пройшли вперше за десять років.

Вітаємо наших призерів з естафетного бігу:
- Марію Буряк (2 курс, Ін-т філології);
- Дмитра Гринця (1 курс, ф-т кібернетики);
- Анну Пашкевич (1 курс, економічний ф-т);
- Дмитра Гордієнка (1 курс, економічний ф-т);
- Черіл Уайт (1 курс, Ін-т філології);
- Євгенія Ткачука (2 курс, економічний ф-т).
Тренер збірної команди – старший викладач А. М. Федоренко.

Побажаємо їм успіхів у навчанні та в збірній команді нашого університету з легкої атлетики.

Кафедра фізичного виховання та спорту
Навчально-спортивного комплексу КНУ