Творити інформаційне майбутнє разом

18.05.2016
Меморандум про співпрацю в галузі науково-освітньої діяльності задля інтеграції інформаційно-комунікативних технологій у навчальний процес підписали представники факультету інформаційних технологій (декан Юрій Тесля та керівник проекту Юрій Кравченко) з уповноваженими особами компанії "Лайфсел", третього за величиною оператора мобільного зв'язку в Україні (виконавчий директор Бурак Ерсой і директор із підтримки бізнесу Наталія Горбенко).

Меморандум передбачає збільшення доступу студентів та викладачів факультету до сучасних зразків телекомунікаційного обладнання, спільну розробку навчальних планів для студентів спеціальності "Телекомунікації та радіотехніки". Крім того, компанія "Лайфсел" має намір створити на базі ФІТу спеціалізовану лабораторію з сучасним телекомунікаційним обладнанням.

"Творити інформаційне майбутнє разом" закликав Бурак Ерсой під час підписання Меморандуму. На думку декана Юрія Теслі, гасло факультету "Навчання через практику" цілковито відповідає такому напрямку.

Лариса Кіт,